Timoty logo
Timoty
Slovensko
Přihlásit se

O nás

Každý deň vám pomáhame stihnúť viac zákaziek
Zakladatelia Timotyho - Lukáš Válik, Tomáš Chylý a Miroslav Purtík

Tvoríme aplikáciu, ktorá pomáha malým a stredným servisným firmám okamžite zefektívňovať organizáciu práce a komunikáciu s ich terénnymi pracovníkmi tak, aby zbytočne netrávili veľa času s administratívou a nadmernou komunikáciou a mohli sa plne sústrediť na rast svojej firmy a neriešiť tak každodennú operatívu.

Sme slovensko-český tím, ktorý má viac ako 10 rokov skúseností s vývojom aplikácií. Časť z nás sedí v kancelárii v Bratislave a čásť v Prahe na Václavskom námestí. Používame moderné technológie, ktoré nám pomáhajú v rýchlom rozširovaní aplikácie tak, aby sme mohli každých 14 dní vydávať nové verzie. Timotyho nevyvíjame od stola a snažíme sa pochopiť daný odbor tým, že si ho pokojne na pár dní vyskúšame tak, aby sme zistili reálne potreby našich zákazníkov.

Prvú verziu aplikácie sme spustili v septembri 2022, aby sme získali spätnú väzbu a na jej základe sme v apríli 2023 spustili druhú verziu aplikácie, ktorá pomáha už prvým zákazníkom. Počas nasledujúcich rokov máme s aplikáciou obrovské plány a tešíme sa na nové firmy, ktoré Timoty posunie na ďalší level rovnako tak, ako už posunul našich existujúcich zákazníkov.

Misia

Pomáhať servisným firmám zefektívňovať organizáciu práce a komunikáciu s ich terénnymi pracovníkmi.

Vízia

Uľahčiť každodennú prácu všetkým pracovníkom servisných firiem.

Cieľ

Stať sa najpoužívanejšou aplikáciou na organizáciu práce pre servisné firmy v Európe a v anglicky hovoriacich krajinách.

Slovensko-český tím

Lukáš Válik
Lukáš Válik
Obchod a podpora
LinkedIn
Miroslav Purtík
Miroslav Purtík
Obchod a podpora
LinkedIn
Tomáš Chylý
Tomáš Chylý
Vývoj aplikácie
LinkedIn
Jan Géci
Jan Géci
Vývoj aplikácie
Lucia Válik
Lucia Válik
Vývoj aplikácie

Pre novinárov

Fotky, obrázky aplikácie, tlačové správy
Google drive
crossmenu