Timoty logo
Timoty
Slovensko
Přihlásit se

O nás

Každý deň vám pomáhame stihnúť viac zákaziek
Zakladatelia Timotyho - Lukáš Válik, Tomáš Chylý a Miroslav Purtík

Tvoríme aplikáciu, ktorá pomáha malým a stredným servisným firmám okamžite zefektívňovať organizáciu práce a komunikáciu s ich terénnymi pracovníkmi tak, aby zbytočne netrávili veľa času s administratívou a nadmernou komunikáciou a mohli sa plne sústrediť na rast svojej firmy a neriešiť tak každodennú operatívu.

Sme slovensko-český tím, ktorý má viac ako 10 rokov skúseností s vývojom aplikácií. Časť z nás sedí v kancelárii v Bratislave a čásť v Prahe na Václavskom námestí. Používame moderné technológie, ktoré nám pomáhajú v rýchlom rozširovaní aplikácie tak, aby sme mohli každých 14 dní vydávať nové verzie. Timotyho nevyvíjame od stola a snažíme sa pochopiť daný odbor tým, že si ho pokojne na pár dní vyskúšame tak, aby sme zistili reálne potreby našich zákazníkov.

Prvú verziu aplikácie sme spustili v septembri 2022, aby sme získali spätnú väzbu a na jej základe sme v apríli 2023 spustili druhú verziu aplikácie, ktorá pomáha už prvým zákazníkom. Počas nasledujúcich rokov máme s aplikáciou obrovské plány a tešíme sa na nové firmy, ktoré Timoty posunie na ďalší level rovnako tak, ako už posunul našich existujúcich zákazníkov.

Misia

Pomáhať servisným firmám zefektívňovať organizáciu práce a komunikáciu s ich terénnymi pracovníkmi.

Vízia

Uľahčiť každodennú prácu všetkým pracovníkom servisných firiem.

Cieľ

Stať sa najpoužívanejšou aplikáciou na organizáciu práce pre servisné firmy v Európe.

Slovensko-český tím

Lukáš Válik
Lukáš Válik
Obchod a podpora
LinkedIn
Miroslav Purtík
Miroslav Purtík
Obchod a podpora
LinkedIn
Tomáš Chylý
Tomáš Chylý
Technický riaditeľ
LinkedIn

Pre novinárov

Fotky, obrázky aplikácie, tlačové správy
Google drive
crossmenu